مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست بیمارستان قائم (عج) + عکس

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چهارشنبه مورخ 25/3/1401 مراسم تکریم آقای حمید نوری مدیر سابق حراست و معارفه آقای کاظم حسن زاده در سالن شهید چمران بیمارستان قائم (عج) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آقای دکتر معموری ریاست بیمارستان قائم (عج) گفت: وظیفه حراست، فراهم کردن فضای امن و امنیت در یک مجموعه است که متاسفانه به دلیل شفاف نبودن عملکرد این حوزه در گذشته ،ذهنیتی نادرست از این واحد ،در ذهن افراد ایجاد شده است.

وی همچنین گفت:مراقبت از همه عوامل بیمارستان، کار بسیار سنگینی است و برای همین همکاران سعی کنند با واحد حراست، همکاریهای لازم را داشته باشند تا با تعامل و تبادل نظر بهترین نتیجه را برای این مرکز بگیریم.

در پایان سخنان ،آقای دکتر معموری از زحمات ارزنده آقای نوری ،مدیر سابق حراست تشکر به عمل آورد و برای آقای حسن زاده مدیر جدید نیز از درگاه خداوند آرزوی توفیق نمود.


آقای دکتر اردکانی ،مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در سخنانی ، ضمن تقدیر از زحمات بی شائبه مسئول سابق حراست بیمارستان قائم (عج) اظهار کرد: حراست هر مجموعه ای باید عملکرد شفاف داشته باشد و مبنای ما برای این مجموعه برنامه ریزی بر مبنای خرد گرایی و قانون محوری است.


در ادامه این مراسم آقای نوری ، مدیر سابق حراست ،در سخنانی از همکاری ریاست، مدیران و کارکنان در پیشبرد اهداف واحد حراست تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : از زمانی که این مسئولیت به بنده واگذار شد موضوع قانون مداری و اعتماد سازی را در سرلوحه کار خود قرار دادم و سعی نمودم با تعامل و ارتباط مبتنی برشرافت انسانیت کار خود را به پیش ببرم.

مدیر فعلی حراست بیمارستان قائم (عج) نیز در سخنانی گفت: اعتدال ، کارآمدی و مشارکت را در سرلوحه کار خود قرار داد و همفکری و همکاری از محضر اساتید را جز لاینفک دانست .

در پایان این مراسم مسئولین و مدیران ، با اهدای لوح و هدایا از زحمات نوری، مدیر سابق حراست بیمارستان قائم (عج) تقدیر و تشکر کردند.

 

 

منوی موبایل