معرفی بیمارستان

اطلاعات بخش های بیمارستان

خدمات گردشگری

ارائه خدمات درمانی به بیمار

تعرفه های پزشکی

لیست تعرفه های مصوب

مراحل درمان

سیر تکمیل درمان بیمار

لیست شرکت ها

شرکت های طرف قرارداد

فرم تقاضای درمان

جهت ارسال مشخصات بیمار

 

پیام ریاست مرکز

ضمن خوش آمدگویی و با آرزوی بهبود کامل، از اینکه بیمارستان قائم را جهت درمان خود انتخاب نموده اید کمال تشکر را داشته و این حسن انتخاب را پاس می داریم. از خداوند منان خواستاریم تا در ارائه هر چه بهتر خدمات به شما عزیزان ما را یاری رسان باشد. خواهشمند است جهت آشنایی با این مرکز درمانی و خدمات قابل ارائه بیمارستان و ضوابط مشخص شده از سوی مرکز، به مطالعه مطالب این کتابچه بپردازید.

 

درمان گردشگری در ایران

گردشگری درمانی و پزشکی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک صنعت در حال رشد است و تعداد زیادی از مردم برای درمان به خارج از کشور های خود برای درمان در مراکز پزشکی تخصصی مسافرت میکنند که ضمن درمان خود بتوانند از فضا های توریستی و سیاحتی هم بهره مند شوند. کشور ایران با دارا بودن مراکز پزشکی پیشرفته و تعداد زیادی از پزشکان فوق متخصص و بروز ترین تجهیزات پزشکی در بستر بیمارستان های همتراز کشور های اروپایی ، توان بالقوه برای پیشبرد این صنعت دارد . ایران با توجه به کسب استانداردهای جهانی در تحقیقات پزشکی و خدمات بهداشتی و پزشکی در کنار توانسته طیف وسیعی از تمامی درمان های با کیفیت بالا را به بیماران ارائه دهد. هر ساله تعداد زیادی از مردم از سراسر جهان برای درمان پزشکی به این کشور می آیند که میتوان ایران را یک مقصد عالی برای گردشگری پزشکی و سلامت است در نظر گرفت.
مجموعه گردشگری سلامت و درمانی قائم(عج) با اشراف کامل بر ظرفیت و امکانات پزشکی و علمی ایران و همچنین تمامی مراکز گردشگری و تفریحی سرزمین پهن آور ایران ، برای درمانجویان محترم بهترین و متنوع ترین بسته های پیشنهادی را در نظر خواهد گرفت. و امید است در چشم انداز 5 سال آینده ، بیمارستان قائم(عج) یکی از برترین مراکز توریست سلامت منطقه خاورمیانه گردد.
 
خراسان رضوی ،مشهد،خیابان احمدآباد،بیمارستان قائم

شماره تماس مرکز:9-38400001

نمابر: 38453239 - 051

پست الکترونیک: ghh.pr@mums.ac.ir

کد پستی: 99199-91766

منوی