برگزاری مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسم گرامیداشت این شهید والامقام در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم(عج) برگزار شد.

این مراسم که با حضور جمعی از  خانواده معظم شهدا سلامت،مسئولان، پزشکان، اعضای هیات علمی و کارکنان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، دکتر حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و سردار میر شجاع از همرزمان شهید سلیمانی به سخنرانی پرداختند.

در این مراسم سخنرانان به ابعاد شخصیتی، فکری و عملکردی این شهید والامقام پرداختند و اذعان داشتند که مکتب شهید سلیمانی برگرفته از مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.  

بر اساس برنامه ریزی در سال جاری در هر دانشکده و بیمارستان یک ستاد بزرگداشت متشکل از مسئولین دانشکده ها، بسیج دانشجویی، مسئولین بیمارستان ها و بسیج جامعه پزشکی تشکیل شده است که از بین 14 محوری که اعلام شده، محور مورد نظر را انتخاب کرده و برنامه های خود را بر این اساس و در روز مشخص شده طبق تقویم برنامه ها برگزار می نمایند.

برنامه های هفته بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی، در قالب های مختلف سخنرانی، رونمایی، مسابقات هنری، علمی و ورزشی، کتابخوانی، کمک به ایتام، نمایشگاه، نقد فیلم، موکب، برپایی یادمان و حجله شهید، خیریه و کمک های مومنانه و برنامه های متنوع دیگر برگزار می شود.

 

منوی موبایل